Přednášíme na vysokých školách


Vedoucím kateder vysokých škol, profesorům a odborným poradcům,

Naše firma již více než 20 let dodává komponenty i funkční celky pro malé i ty největší výrobce průmyslových strojů v České republice a Evropě. Díky tomu tak v praxi pozorujeme a spoluurčujeme vývoj nejnovějších technologií a materiálů. Jedna z nejúžasnějších a nejdynamičtějších oblastí, která posouvá hranice konstrukce strojů o kus dál jsou sofististikované triboplasty a jejich využití v pohyblivých částech strojů.
Kluzná pouzdra, kloubové hlavy a kluzná lineární vedení vyrobená ze sofistikovaných polymerů dnes snesou stále větší zatížení, lze počítat jejich životnost, není potřeba je mazat, jsou lehká a cenově výhodná.

Přesto při vyslovení slova plast se v praxi setkáváme se skeptickými výrazy v obličejích mnohých konstruktérů a projektantů.
Rádi bychom Vám a především Vašim studentům - budoucím konstruktérům, projektantům - a vedoucím technickým pracovníkům předali informace o kluzných plastech a jejich uplatnění v praxi.
Informace, které budou moci Vaši studenti využít ke zlepšování techniky a snižování nákladů svých budoucích zaměstnavatelů.
Pokud Vás naše myšlenka zaujala, rádi pro Vás zcela bezplatně uspořádáme přednášku na výše uvedené téma. V minulosti jsme podobné přednášky uskutečnili například na Západočeské Univerzitě. A protože se tyto akce vždy setkaly s velkým ohlasem jak pedagogů tak studentů, rozhodli jsme se, že budeme v této aktivitě pokračovat.

Nabízíme Vám, že pro Vás uspořádáme přednáškovou prezentaci na téma:

Aplikace kluzných pouzder a jejich výhody pro konstrukce strojů

Tuto přednášku si můžete dle Vaší potřeby zařadit do jakékoli části semestru. Každý účastník přednášky od nás navíc obdrží konstruktérskou verzi katalogu kluzných pouzder igus a možnost zaslání vzorků zdarma.
Přednášku povede náš specialista na kluzná pouzdra a jeden z největších odborníků na kluzná pouzdra v České republice, Ing. Tomáš Vlk.

Pro bližší informace nás prosím neváhejte kontaktovat na některém z níže uvedených kontaktů.

Těšíme se na případnou spolupráci.

 

Ing. Tomáš Vlk
senior product manager pro kluzná pouzdra
e-mail:   vlk@hennlich.cz
telefon: 416 711 338
mobilní: 606 767 260