O nás

LIN-TECH je jeden z deseti odštěpných závodů společnosti HENNLICH s.r.o.

Naši činnost nejlépe vystihuje slogan: S námi tvoříte mechanické pohyby

  • Stále větší oblibu díky výborným technickým parametrům, on-line predikovatelné životnosti a příznivé ceně si získávají kluzná pouzdra a kluzná vedení vyrobená z triboplastů.
  • Tam, kde hrozí poškození drahé či jinak choulostivé části stroje, navrhujeme zakrytování těchto částí strojů pomocí různých krycích prvků jako jsou textilní měchy, ocelové teleskopické kryty, gumové manžety, spirálové kryty, rolety nebo stěráky.
  • LIN-TECH je jedničkou na českém trhu v pohyblivých přívodech energií, médií a dat. Energetické řetězy, vysoce flexibilní kabely Chainflex a konektory zajišťují bezpečný přenos energií, médií a dat do pohyblivých částí strojů.

  • Stále více zákazníků využívá ReadyChain, komplexní dodávku pohyblivého přívodu se zárukou. Neustále posilujeme také naše kapacity na výrobu ReadyCable, okonektorovaných kabelů, které vyrábíme na míru u nás Litoměřicích.
  • V těch nejnáročnějších průmyslových aplikacích, kde je zapotřebí rychle a bezpečně spojovat a rozpojovat hadice, dodáváme špičkové rychlospojky a multispojky.
  • Díky různým druhům pohonů a torzních motorů dodáváme pohybovým aparátům Vašich strojů potřebnou energii. Nejsilnější torzní motory, které postupně vytlačují velké asynchronní motory s převodovkami, dosahují krouticích momentů až 170.000 Nm.

LIN-TECH je tým odborníků na pohybovou techniku.
Pro každou z výše uvedených oblastí je Vám k dispozici tým specializovaných odborníků připravených poradit, navrhnout, namontovat a provést servis.

 Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Váš LIN-TECH